Düziçi Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi 16 Şubat 2013 cumartesi günü yıllık mali kongresini yaptı.

 Saat 10:00 da başlayan kongrede ilk olarak açılış konuşmasını Düziçi Esnaf Kredi Kefalet kooperatifi başkanı Bahtiyar Namlı yaptı. Bahtiyar Namlı “öncelikle kongremizin; ilçemize ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.  Düziçi Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifimizin Düziçi’nde 950 ortağı bulunuyor.  Kooperatifimiz geçtiğimi 2012 yılı içerisinde 14 milyon liraya yakın bir kredi verdi. Düziçi Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi kurulduğu ilk günkü heyecanı ve tutkusuyla çalışmalarına devam ederek Düziçi halkına hizmet etmeye devam ediyor” şeklinde konuştu.

Yapılan Divan başkanlığı ve Katip üyeliği seçiminin ardından kongreye katılanlara Düziçi Bizim Sofra Restoran’ta bir yemek verildi.

Düziçi Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi yıllık mali kongresine; bölge birliği başkanı Kazım Barışık, Bölge Birliği Başkanı Muhammet Yalçın, bölge birliği başkanı Hüseyin Aksay, Osmaniye Esnaf Odaları Birliği Başkanı Mehmet Çapar, Akdeniz kooperatif başkanı Fatih Özcan, Osmaniye kooperatif başkanı Cemal Öz, Yüreğir kooperatif başkanı Hüseyin Karabulut, 28 Mart kooperatif başkanı Abdullah Yaş, Bahçe kooperatif başkanı Mustafa Adanır, Kadirli Kooperatif başkanı Aytün Gündeş, Tarsus esnaf kefalet başkanı Mahmut Şahin, Ceyhan kooperatif başkanı İbrahim İkidağ ve Cebeli Bereket kooperatif başkanı Ahmet Oktan ile yüzlerce ortak katıldı.

 1516 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Adwords2
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret313065
Takvim