Düziçi Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve Türk Hava Kurumu Düziçi Şubesi tarafından Milli Eğitim Bakanlığımıza bağlı Okullarımızda görev yapan Öğretmenlerimize düzenlenen Model Uçak Rehber Öğretmen Kursu devam ediyor.

 Türk Hava Kurumu Düziçi Şube Saymanı ve Model Uçak öğretmeni Halil BİNGÖL tarafından verilen kursa 30 kursiyer katılıyor. THK Şube Saymanı ve Model Uçak Öğretmeni Halil BİNGÖL Kursumuz 40 saatlik bir kurs hafta sonları gülük 5 saat olarak kursumuz devam ediyor.  Plan gereği İlk hafta THK, Türk Kuşu ve THK Üniversitesinin tanıtımını yaptık Kursiyerlerimiz THK nın faaliyetleri hakkında bilgi sahibi oldular şimdi ise 75 Yıl Endüstri Meslek Lisesi Ahşap Teknolojileri Bölümü Mobilya Dekorasyon Atölyesinde devam ediyor kursiyerlerimiz flamingo model uçak yapıyorlar. Şuan kanat kısmı bitti gövde imalatına geçeceğiz kanatların kaplamasını yaptık Yapılan Model  Uçakları  hava muhalefeti olmazsa THK nın 88.kuruluş yıldönümü olan 16 Şubat 2013 Cumartesi günü Düziçi Şehir stadımızda uçuracağız dedi.

THK Düziçi Şube Saymanı Halil BİNGÖL kurs sonunda başarılı olan öğretmenlerimize THK tarafında FAI kurallarına uygun sertifika vereceğiz öğretmenlerimiz bu sertifikalarıyla Okullarında öğrencilerimize kurslar düzenleyerek egzersiz yapabileceklerdir. Kurslarımız tamamen ücretsizdir Kursların tüm malzemeleri THK tarafından ücretsiz karşılanmaktadır dedi.

 1214 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Adwords2
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret313069
Takvim