Ak PARTİ ilçe başkanı Mustafa Taman genel merkezin daveti üzerine 13.02.2013 tarihinde başkan vekili Bünyamin Kazgı, Kadın kolları ilçe başkan vekili Meryem Nurcan Yiğit ve ekibiyle genel merkeze gitti.

İIçe başkanı Mustafa Taman'in yaptığı açıklamaya göre genel merkezde sırasıyla Siyasi ve

hukuk işlerinden Sorumlu genel başkan yrd. M.ALİ ŞAHİN teşkilatlardan sorumlu genel bask. yrd. Ekrem Erdem ve kadın kolları genel başkanı Güldal Akşit hanımefendi ile makamlarında ayrı ayrı görüşüldü. Ziyaretler sırasında ilçemiz Düziçi ile ilgiIi siyasi konular ve teşkilat Çalışmaları hakkında bilgilendirme yapıldı. Başkanlarımız Düziçi'ndeki yapılan teşkilat çalışmalarını izlediklerini ve başarıIı bulduklarını ifade ettiler.

BaşarıIı çalışmaların devamını dilediler. Bu konuda güvenlerinin ve desteklerinin tam olduğunu söylediler. Genel Merkezin Düziçi Teşkilatına her zaman açık olduğunu ve ettiler.3 aydır vekalet ile yürütülen ilçe kadın kolları başkanlığına asaleten Meryem Nurcan Yiğit Kadın kolları Genel Başkanı Güldal Akşit tarafından bizzat makamında görevlendirildi. Ekibimiz Genel Merkez ziyaretinden son derece memnun olarak ilçeye döndü. Genel Merkezimizin tavsiyesi doğrultusunda çalışmalarımızı hızlandırarak vatandaşlarımız ile bütünleşerek yerel seçimlere en iyi şekilde hazırlanacağını ifade etti.703 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Adwords2
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret313069
Takvim