CUMHUR İTTİFAKI’na destek için 21 Mart Perşembe akşamı Atatürk ve Demokrasi meydanında bir araya gelen binler alana sığmadı, yollara taştı.

                CUMHUR İTTİFAKI’na destek  için 21 Mart Perşembe akşamı Atatürk ve Demokrasi meydanında bir araya gelen binler alana sığmadı, yollara taştı.

                AK Parti milletvekili İsmail Kaya, ilçe başkanı Mustafa Taman, MHP ilçe başkanı Mustafa Yergüler, AK Parti gençlik ve kadın kolları başkanları, ittifaktan önce MHP Belediye başkan adayı olan İsmet Topal, her iki partinin belediye meclis üyeleri, ülkü ocakları ve taraftarlarının katıldığı destek mitingi Uzunbanı, Çiftlik, Kurtuluş ve Çamiçi mahallelerini kapsadı.

                Kalabalığa selamlama konuşması yapan CUMHUR İTTİFAKI adayı Ökkeş Namlı, geceye emeği geçen herkese teşekkür etti ve , “Bu Ziraat Bankası buradan kalkacak. Onlara başka bir yer vereceğiz ve meydanı tamamen açacağız.” Dedi.

                Mikronu alan AK Parti Osmaniye milletvekili İsmail Kaya’da konuşmasında, “Sayın başkanımızın sonuna kadar arkasındayız. AK Partili mlletvekilleri olarak da arkasındayız. MHP Genel başkanı hemşerimiz sayın Dr. Devlet Bahçeli’de arkasında, sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’da Ökkeş Namlı’nın ve Düziçine yapılacak tüm yatırımların arkasındayız. Önce Millet, önce memleket, Ökkeş Namlı ile Düziçine hizmet. Benim gördüğüm manzara genel seçimlerden çok daha fazla oy alacağımızın işaretidir.”

267 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Adwords2
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret313069
Takvim