CUMHUR İTTİFAK’nın adayı olarak seçim çalışmalarına devam eden Düziçi Belediye başkan adayı Ökkeş Namlı’ya yoğun ilgi cadde ve meydanları taşırdı.

                CUMHUR İTTİFAK’nın adayı olarak seçim çalışmalarına devam eden Düziçi Belediye başkan adayı Ökkeş Namlı’ya yoğun ilgi cadde ve meydanları taşırdı.

                AK Parti Seçim Bürosunun bulunduğu Yazlamazlı caddesi baştan sona kadar dolup taşarken, alana sığmayanlar ittifak adayı Ökkeş Namlı’nın konuşmalarını  ana caddeden dinlemek zorunda kalıyor.

                Meydandaki kalabalığın ucunu göremediğini belirten Düziçi Belediye başkan adayı Ökkeş Namlı, “İttifakın yürümeyeceğini umanlar selin CHP’ye değil AK Partiye aktığını görünce dengeleri, balansları bozuldu. Geçtiğimiz dönem estirmeye çalıştığınız rüzgar tersine esiyor. Zorla rüzgar eser mi arkadaş. Olmuyor işte olmuyor.

                Neymiş efendim benim bir yakınım CHP’den meclis üyesi olmuş muş. Benim yakınım olsa başka yerde olmaz. Demek ki benim yakınım değil. Onlardan medet umuyorlar. Sen 40 yıllık CHP’lileri küstürdün. Dün gelenleri meclis üyesi adayı yaptınız. CHP’de adam mı kalmadı?

                Bizde senin soy adını taşıyan onlarca akrabanız var. Hangisini ön plana çıkardık. Böyle hareket edip 40 yıllık CHP’lileri yok sayarsanız bu siyaseti yürütemezsiniz. Siz ancak konuşursunuz biz yaparız.”

                İktidar arkanda olmadan hangi kalıcı hizmeti yapacaksınız. 8-10 bin gurbette çalışan vatandaşımıza Düziçinde iş verecekmiş. Gardaşım biz sizin CHP’yi daha önce de gördük. Daha önce iki dönem Düziçinde Belediye başkanlığı yaptınız. O zamanda ekibiniz vardı.  O zaman neredeydiniz. O zaman yapamadığınızı şimdi mi yapacaksınız.  Hepsi yalan. Hepsi boş. Organize Sanayi kuracaklarmış. Öyle hayali proje ile organize sanayi kurulmaz. Onlar konuşur biz yaparız.

                Önce Teleferiği, kayak merkezini hizmete verelim, Düldülün zirvesinde tavuk kömbesini yiyelim kahvemizi içelim hizmetleri bekleyin siz.

                Siz baharın gelmesi için Martın sonunu bekleyin. Bahar bize erken geldi. İşte bahar burada. İşte Bahar A Parti seçim bürosunda.

1275 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Adwords2
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret313069
Takvim