AK Parti tarafından adaylığı açıklanan Ökkeş Namlı seçilirse 5. defa Belediye başkanlığı yapacak.

            1989-1999 ile 2009-2019 yılları arasında iki defa üst üste Belediye başkanı seçilen Düziçi Belediye başlanı Ökkeş Namlı, AK Parti tarafından yeniden Düziçi Belediye başkanı adayı oldu.

            1989-1999 yılları arasında DYP’den üst üste iki dönem Düziçi Belediye Başkanlığı yapan Ökkeş Namlı, 2009 yılında MHP’den aday olarak üçüncü kez Düziçi Belediye başkanı seçilen Ökkeş Namlı, MHP’li olarak iki yıl görev yaptıktan sonra aile dostu ve AK Parti Osmaniye Milletvekili Durdu Mehmet Kastal’ın ısrarıyla Düziçine daha iyi hizmet yapabilmek için iktidar olan AK Parti’ye geçti. 2014 yılında AK Parti’den dördüncü defa Belediye başkanlığı görevinde bulundu. 2019 yılında yapılacak yerel seçimlerde yine AK Partiden yeniden aday gösterilen Ökkeş Namlı seçilirse 5 defa yani çeyrek asra damgasını vuran Belediye başkanı ünvanını alacak.

            2014 yılında seçime 47 gün kala adaylığı açıklanan Ökkeş Namlı bu defa 31 Mart 2019 seçimlerinde yeniden aday olarak açıklandığında seçime 72 gün kalmıştı. Aday olduğu yönündeki adının açıklanmasıyla akşam saat 21.00 sularında Düziçi Otoban gişelerinde yaklaşık 200 araçla karşılanan AK Parti Düziçi Belediye başkanı Ökkeş Namlı, Yazlamazlı caddesindeki seçim bürosuna konvoy eşliğinde geldi. Davul zurnalar ve havai fişek gösterisiyle adaylığı kutlanan Düziçi Belediye başkanı Ökkeş Namlı burada yaptığı konuşmada, “Beni 5. Defa Belediye başkanlığı görevine layık görerek aday gösteren AK Partiye, il ve ilçe teşkilatıma, beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan siz değerli vatandaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Ben ülmei bayrağımı, ezanımı milletimi çok seviyorum. Düziçinde yaşayan CHP’li, MHP’li, AK Parti veya partili partisiz herkesi de seviyorum. Tüm zor şartlarda daima AK Partinin anında duran büyük devlet adamı lider, Doktor Bahçeli’yi seviyorum. Şu soğukta, bu gecenin ilerleyen saatinde benim sevincimi paylaşıyorsunuz. Ben sizler için daha neler yapmam ki.

Osmaniye ve Adana’da yaşayan Düziçililerden, Düziçili derneklerimizden hassaten ricam Osmaniye’de ve Adana’da MHP’nin adaylarına destek veriniz. Hakikaten bu bir beka meselesidir.” Diye konuştu.

Ökkeş Namlı’yı karşılayanlar arasında Bozkurt işaretleri yapanların da olması dikkat çekti.

900 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Adwords2
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam39
Toplam Ziyaret302943
Takvim