Düziçi Belediyesi, 31 Mart Yerel Seçimlerine80 gün kala Yukarıhacılardaki restaurantta AK Parti adına BİRLİK YEMEĞİ verdi.

             19 Aralık 2018 Çarşamba akşamı verilen yemekte AK Parti il başkanı Hamza Tor, Başkan yardımcısı Yavuz Korkmaz, Teşkilat sorumlusu İrfan İlker Şanlı, Osmaniye Belediye Kamalı, meclis üyesi Muzaffer Çuhadar,  İlçe Başkanı Mustafa Taman, Belediye başkan aday adayı Fevzi  Kamalı, Belediye meclis üyeleri ve çok sayıda partilinin katıldığı toplantıda Belediye başkanı Ökkeş Namlı, “ Düziçinin yarım kalan hizmetlerini ve sürpriz projelerimizi tamamlamak için yeniden aday oldum. Ben göreve gelmeden önce Düziçi iki tane Belediye başkanı geldi yollardan gidilemediği hepimiz biliyoruz. Ama son 7-8 yılın içerisinde Yukarıhacılardan tutun Kurtbeyoğlu mahallesi dahil toprağa basacak şekilde bozuk yolumuz yok. Devam eden Teleferik projemizle Düziçi çok kısa sürede her yerde tanınan, ilgi odağı olan, her hafta yeri ve yabancı turistlerin aracından geçilemeyeceği bir ilçe konumuna gelecek. Düziçi Teleferik ile çok kazanımlar elde edecek. Teleferiğin getireceği yan hizmetlerle istihdam artacak. Gelirimiz çoğalacak. Ben aday olsam da olmasam da AK Partideyim. Partimiz kimi aday gösterirse onun yanındayım.
                İlçemizde yapılan ankette Belediyeden memnuniyette % 87 oranında memnuniyet çıktı. Biz bunu daha ileri noktaya çekmeye çalışıyoruz.                                    Osmaniye’ye hava alanı için bir çok noktada fizibilite çalışması var. Bunların içinde Düziçi de var. Yarbaşından Kanlıgeçide kadar  3200 metrelik bir hazine imkanı Düziçinde mevcut.  Ceyhan’a, adana, Gaziantep, Kahramanmaraş’a hava ulaşımı en yakın nokta olarak Düziçi daha müsait. Hava alanı Düziçi sınırlarına yapılırsa şaşmayın. Hızlı tren hattı çalışması da başlıyor. Doğalgazında tamamen gelmesi ile Düziçi çok ileri seviyede ve bambaşka bir yerde olabilecek şansa, özelliğe sahiptir. Bunu siyaseti bir kenara bırakarak el ele verirsek başaracağımıza inanıyorum.”Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
824 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Adwords2
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam56
Toplam Ziyaret297294
Takvim