• OTOMOBİLLERİN SİYAH CAM FİLMLERİ SÖKÜLMELİ - 15/09/2017
 •               Araçlarda oldukça yaygın halde kullanılan siyah cam filmlerinin yasaklanmasında  ülkemiz adına menfaat vardır.

              Daha önce yasaklanması yönünde bazı çabalar olsa da gelen yoğun talep üzerine bu askıya alındı. Bence yanlış yapıldı. Neden yanlış yapıldı derseniz anlatayım. Zaman zaman karşımızdan gelen, yanımızda geçen otomobiller korna çalarak selam veriyorlar. Araç içinde kimler var, araç kimin inanın bilmeden aleykümselam diyoruz ya da sadece kimdi acaba diyerek meraklanıyoruz.

              Sadece ön cam şeffaf olacak diğer camlarda yüzdelik dilimle devam ediliyor ama ön camlarda siyah. Karara uyulmuyor. Yani yanından geçen araç içinde terörist olsa, çoluk çocuk veya birileri kaçırılsa farkında bil olamayacağız.

              Şeffaf camlar hepimizin yararınadır işin özü bu. Bu nedenle siyah cam meraklısı vatandaşlarımızın konuya bir de bu yönden bakasında yarar var. Aslında onlarda böyle daha iyi olacağını çok iyi ve doğruluğunu biliyorlar fakat HARAM TATLIDIR sözünden yola çıkarak YASAKLAR DELİNMEK İÇİN VARDIR’da ısrar etmemeliyiz. HARAM acıdır, YASAKLAR insan ve toplum yararınadır.

              Gizlenecek bir şeylerinizi mi var da siyah camda ısrar ediyorsunuz? Anlamış değilim.

  SEÇİM ANONS ARAÇLARI SESİNİ BİRAZ KISMALI

              Yasaklardan bahsedince LAF LAFI AÇAR misali son günlerde adaylarımızın seçim anons araçlarından çıkan yüksek ses inanın aracın seyrettiği her yerde olduğu gibi aracın durduğu, bir süre beklediği noktalarda da herkesin tepkisini çekiyor. Gürültüye katlanamaz hale gelen vatandaşımız, hastalar, okullar, dershaneler bu seçim anons araçlarını verdiği müzik ve beraberinde söylediği şarkılardan çok şikayetçi.

              Anons aracı geçerken bir telefon ile konuşmak mümkün değil. Bir sela dinlemek imkansız. Şuan Düziçinde Belediye başkanı adayı olan her adayın en az iki üç aracı var. Bunlar için harcanan akaryakıta, kurulan ses düzenine, aracı kullanan şoför hepsi masraf. Sizin paranıza da yazık. Adaylar bir araya gelip birer aracı kullanmaları, araçların seslerini de biraz kıstırmalarından inanın hepimizin ruh ve moral sağlığı açısından büyük önem vardır biline…

              GÜZELCE sağlıklı bir şekilde çevreyi rahatsız etmeden bir seçim neden yapılamasın…

  Duyuru Arşivi

 • Mehmet Yılmaz
 • Ali Özkan
 • Nedim Güzel
 • Ali Aslan
 • Tandoğan Kaçıra
 • Güzel Emlak İlanları • Adwords2
  Ziyaret Bilgileri
  Aktif Ziyaretçi1
  Bugün Toplam6
  Toplam Ziyaret313069
  Takvim